Belene.net - Новини от Белене и региона

Белене, АЕЦ Белене

Беленските борци с нови успехи

Сребърен медал завоюва Мирослав Пачунков (66 кг) на Международния турнир по борба "Пламен Боцев", който се проведе във Враца в дните 11-12 октомври.
Отборът на СК по борба "Класик" - Белене деца стана първи в крайното класиране на турнир в с. Селановци, който се състоя на 12 октомври.
Подробности очаквайте в 21 брой на ДН!

Молим Ви да спазвате добрия тон и да пишете на кирилица, не мислим, че е много. Всички неуважаващи молбата ни коментари ще бъдат изтривани без предупреждение. Благодарим!

Лорен Босилков - първо място на тур

Прочети повече за Лорен Босилков - първо място на турнир по карате Златен медал и купа за Лорен Босилков от международния турнир по карате „CUPA CONTACT”, който се проведе на 15 ноември в Букурещ (Румъния). В него взеха участие над 400 състезатели от 2...

Гигант загуби от Етър с 1:3

Прочети повече за Гигант загуби от Етър с 1:3 След милиони псувни, клетви и нападки ето и кратък разбор на срещата между Гигант и Етър. Още в началото на мача (11-та минута)  Гигант получи ранен гол след разбъркване в наказателното поле и...